iNELS na FOR ARCH 2018

-- Pondělí, 10 září 2018

Ve dnech 18. – 22. září se uskuteční již 29. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jedná se o největší veletrh tohoto zaměření v České republice. Mezi vystavovateli opět nebude chybět stánek iNELS, který návštěvníkům představí koncept chytrého bydlení, včetně všech jeho vychytávek.  

Veletrh se bude konat 18. – 22. září v prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Přinese prezentaci novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Jeho zaměření je především na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Na veletrhu se již tradičně představí se svým stánkem také společnost iNELS. „Bude se jednat o celkovou demonstraci chytrého bydlení,“ představuje výstavní stánek Jakub Zahrádka, výkonný ředitel iNELS CZ. „Těšit se můžete na hlasového asistenta, inteligentní spotřebiče, dálkově ovládaná světla i další futuristickou výbavu. Všechno podrobně představíme a předvedeme, vybrané kousky si navíc budete moci přímo na místě koupit a vydat se tak na cestu k vlastní chytré domácnosti,“ dodává Zahrádka. 

Nástěnný skleněný ovladač GSB3

Nástěnné ovladače s dotykovým ovládáním řady GDB3 jsou designovým prvkem v systému iNELS s elegantním a příjemným ovládáním. Jsou dodávány jako čtyř kanálové (GSB3-40), šesti kanálové (GSB3-60) a osmi kanálové (GSB3-80). Výhodou oproti standartním vypínačům je úspora místa a signalizace stavu libovolného výstupu systému. Každý kanál může ovládat kterýkoliv spotřebič v systému. Také je možné jedním tlačítkem ovládat několik spotřebičů zároveň, díky makro funkci. V rámci designové řady LOGUS90 jsou k dispozici skleněné rámečky v černém a bílém provedení.

Více na https://www.elkoep.cz/ovladac-gsb3-80b.