Inteligentní budovy ve světě:

RSS


Technologie RSS – Really Simple Syndication (opravdu jednoduchá syndikace) – umožňuje uživatelům internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). RSS formát poskytuje obsah celého článku, příp. jeho část, odkaz na původní článek a také jiná metadata. Tyto informace jsou posílány jako XML soubor nazývaný RSS zdroj, webový zdroj, RSS stream, RSS feed nebo RSS kanál.


Abyste se mohli stát odběrateli informací prostřednictvím RSS kanálu, budete potřebovat čtečku RSS, přičemž některé čtečky jsou dostupné zdarma na internetu a je možné je upravit podle vašich potřeb. Poslední verze prohlížečů již tuto schopnost mají. Umožňují uživatelům, aby si sami zvolili, které zdroje by měly být načteny. Čtečka zobrazuje název nebo jako další volbu prvních několik řádků daného článku. Uvádí i odkaz, kterým si odběratel může v prohlížeči otevřít celý článek.


RSS Zkopíruj linky níže do čtečky RSS  
Tématické celky + Trh http://www.inbudovy.cz/index.php?id=74&type=100

Užitečné odkazy pro stažení prohlížeče RSS:

Cafe News http://www.cafenews.pl
RSS Brandit http://www.rssbandit.org
Feedreader http://www.feedreader.com
Active Web Reader http://www.deskshare.com/awr.aspx
Snafer http://www.snarfware.com

Reklama

Digitální vydání
Reklama

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI