Inteligentní budovy ve světě:

Reklama

Inteligentní budovy – inspirace pro inženýry

Čtenáři časopisu Inteligentní budovy jsou technici, inženýři - projektanti, architekti, generální dodavatelé, developeři a investoři, stavební manažeři či nájemci, manažeři a správci komerčních i nekomerčních prostor.

Inteligentní budova/dům je podle definice takový dům, který zajišťuje optimální vnitřní prostředí pro komfort osob prostřednictvím stavební konstrukce, techniky prostředí, řídicích systémů, služeb a managementu. Je efektivní ekonomicky, energeticky i z hlediska působení na vnější prostředí a umožňuje víceúčelové použití a rekonfigurace. Inteligentní dům reaguje na potřeby obyvatel s cílem zvýšit jejich pohodlí, zpříjemnit jim zábavu, zaručit co nejvyšší bezpečí a snížit náklady na provoz.

Právě těmito směry se bude ubírat náplň našeho časopisu, přičemž největší pozornost se bude věnovat právě velkým obytným komplexům, kterých v dnešních dnech vyrůstá stále více, pozadu však nezůstanou ani menší domovní realizace...

V případě zájmu o prezentaci Vašich produktů a řešení v našem časopise nás neváhejte kontaktovat!

Media Kit 2017 

Aktuálně: Kompletní portfolio služeb pro rok 2017

English version of MediaKit 2017: download here

reklama@inbudovy.cz

Advertising Opportunities

Inteligentní budovy – inspiring building engineers

The Inteligentny Budynek (Intelligent Building) magazine is a new brand in Czech’s publishing market. We will focus on the newest “smart” technological innovations which can be successfully implemented in the intelligent building industry. These include myriads of sensor and detector systems, and integrated solutions that manage all the systems and equipment in the building.

We will also keep track of the global trends relating to smart building solutions, including intelligent building functionalities, smart power supply, HVAC, and automation systems, building supervision and management systems, and the integration of software solutions with building automation.

Advertising Opportunities in the Magazine

Contact your inteligentnybudynek.eu account manager now to find the right solution to your business needs!
reklama@inbudovy.cz

Reklama

Digitální vydání
Reklama

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI