Inteligentní budovy ve světě:

» Ohlas událost

Kalendář událostí

Cyklus školení prediktivní a proaktivní údržby

Kategorie: Školení
Organizace: CMMS
Datum začátku: 2018-04-23
Datum ukončení: 2018-04-25
Místo: PrahaProblémy Vašich strojů v průmyslu

Plánovaná životnost průmyslových čerpadel je 25-40 000 hodin. Většina čerpadel běží bez opravy jen několik měsíců anebo 1-2 roky. Hlavními příčinami předčasného poškození čerpadel jsou poškození mechanických ucpávek-39 % a ložisek- 15 %, na nákladech na opravy jsou to 43 %, resp.18 %.

Hlavními kořenovými příčinami předčasného poškození rotačních strojů jsou nedostatečné mazání -50 % a nevyhovující geometrie soustrojí -45 %.

Z hlediska přínosu údržbářských praktik jsou nejlépe hodnoceny prediktivní a proaktivní údržba. Bohužel, ale většina diagnostických projektů je neúspěšných. Pouze 25 % funguje i po 5 letech po zavedení.

Jak je to možné?

Průzkumy ukazují, že hlavní příčinou těchto neúspěchů jsou nevyhovující údržbářská praxe a neznalost problémů strojů a diagnostických metod. Dle celosvětového průzkumu z roku 2017 pouze 15 % zavedených projektů je úspěšných. Většina diagnostiků ani netuší o možných problémech a kořenových příčinách poškození strojů. Vyhodnocení a komunikace způsobem „vyhovuje anebo nevyhovuje dle ČSN..." JSOU ABSOLUTNĚ NEDOSTATEČNÉ Z HLEDISKA ZJIŠTĚNÍ SKUTEČNÝCH PROBLÉMŮ STROJE.

Hodnocení přínosu školení ve světě

IBM zjistil, že 1 cent vložený do školení pracovníků přinese zisk 1 dolaru.

Vedoucí údržeb z 500 oslovených firem pro vylepšení údržbářské praxe uvedli absolvování školení jako druhou nejefektivnější metodu (jako první uvedli prediktivní údržbu).

Nejvýznamnější příčinou neúspěchu projektu prediktivní údržby je nedostatečné vzdělání diagnostiků a údržby.

Jaké výhody získáte na našich školeních?

Na našich školeních Vás naučíme, které jsou kořenové příčiny poškození rotačních strojů, jak je zjistit a jak je diagnostikovat a navrhnout opatření na nápravu. To Vám přinese výrazné snížení neplánovaných odstávek, zkrácení času na opravy, výrazné prodloužení životnosti strojů a úspory nákladů.

Po nutném teoretickém úvodu Vás učíme na praktických příkladech z průmyslu, jak získané znalosti aplikovat na řešení problémů u Vás. Máme několik set řešených případů.

Na našich školeních se naučíte nejnovější přístupy, metody, metodiky měření a vyhodnocování, interpretace výsledků. Jsou to světově unikátní metody na diagnostiku poškození mechanických ucpávek, mazání a poškození ložisek čerpadel, motorů frekvenčními měniči a.j. Naučíme Vás, jak zjistit statické síly od nevyhovujících základů, tlaků od potrubí, tepelné roztažnosti a deformace soustrojí – čerpadel, které způsobí většinu poškození strojů. Tyto znalosti jsou unikátní a nikde jinde se je nenaučíte.

Kdo by se měl zúčastnit?

Kursy doporučujeme absolvovat všem, kteří se dostanou do styku s prediktivní a proaktivní údržbou a diagnostikou. Můžou to být technici, údržbáři, diagnostici, začátečníci i odborníci s praxí v oboru. Jejich znalosti o kořenových příčinách poškození strojů, zjištění, diagnostiku a odstranění budou výrazně vylepšeny. To Vám přinese výrazné snížení neplánovaných odstávek, zkrácení času na opravy, výrazné prodloužení životnosti strojů a úspory nákladů.

Pro ty, kteří jste již byly na našich školeních doporučuji absolvovat kursy, abyste se naučili nových postupů při měření a vyhodnocování. Poznatky, které Vás naučím, jsou z posledních dvou let intenzivního výzkumu a vyhodnocení stovek problémů strojů. Garantují Vám, že nebudete litovat, ještě jste to nikde a nikdy neslyšeli. Přineste i Vaše data, problémy, pomůžeme s analýzou.

Pro uživatele našich přístrojů doporučují absolvovat školení, abyste se naučili využívat všechny funkce a výhody našeho systému. Absolventům umožníme nahrát nejnovější, výrazně vylepšenou verzi našeho SW – a to v ceně školení. Přineste Vaše data, problémy, pomůžeme s analýzou.

Srdečně Vás zveme<< zpět


Reklama
Digitální vydání
Reklama


O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2019 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI