Inteligentní budovy ve světě:
Print

S technikou Danfoss může být každý dům vytápěn chytřeji, s větší energetickou účinností a lepším komfortem

-- Čtvrtek, 06 prosinec 2018

Danfoss Eco™, druhá generace chytrých termostatických radiátorových hlavic, a stávající systém Danfoss Link™ vytvářejí dohromady soubor řešení, která jsou vhodná pro každé vytápění.

V současné době stále více lidí hledá způsoby, jak snížit své účty za energie prostřednictvím řízení distribuce tepla a přesnou regulací teploty. Jak roste zájem o chytré aplikace pro vytápění, tak se rozšiřuje také sortiment inovativních produktů Danfoss Smart Heating. Produkty Danfoss Smart Heating umožňují uživatelům nastavit vytápění svých domácností podle jejich denního rozvrhu. Tím se zvýší komfort a dosáhne úspor energie až 30 %.

Ať žijete v malém bytě nebo velkém rodinném domě, vždy se vyplatí uvažovat o chytrém vytápění, protože to nejen zvýší úspory energie, ale také to přinese do vašeho domova více komfortu. Společnost Danfoss zmodernizovala a rozšířila svou nabídku inovativních řešení pro každý domov – bez ohledu na jeho velikost.

Termostatické hlavice Danfoss Eco™ vám umožňují kompletně ovládat vaše radiátorová otopná tělesa prostřednictvím rozhraní Bluetooth, a představují tak vhodné autonomní řešení, žijete-li v malém bytě nebo domě. Danfoss Link™ je kompletní řešení chytrého vytápění, které vám umožňuje plně ovládat vytápění celého domu, včetně radiátorů a podlahového vytápění (elektrického i teplovodního) kdykoliv a odkudkoliv. Systém komunikuje prostřednictvím WiFi a umožňuje vám prostřednictvím Danfoss App nastavit individuální teplotu pro každou místnost vašeho domu podle rozvrhu vytápění respektujícího váš každodenní život.

Termostatická hlavice Danfoss Eco™ byla v srpnu oceněna porotou Red Dot pro vysoce kvalitní design. Během několika dní experti zkoumali, projednali a vyhodnotili více než 8 600 projektů a rozhodli se udělit ocenění Red Dot za vysokou kvalitu designu a tvůrčí úspěch termostatické hlavici Danfoss Eco™. Ocenění Red Dot představuje skvělý úspěch, který ukazuje, proč investování do kvalitního designu vytváří tak pozitivní rozdíl. Dalším velkým úspěchem je ocenění German design Award, které získala opět termostatická hlavice Danfoss Eco™ v Německu.

Snadná instalace a úplná kontrola

Řešení pro chytré vytápění Danfoss Eco™ a Link™ jsou založená na stejné filozofii: obě se snadno instalují, jejich ovládání je lehce pochopitelné a použití je jednoduché pro profesionály i pro koncové uživatele. Umožňují spolehlivě a bezpečně šetřit energii a zvyšovat komfort bydlení.

Všechna řešení Danfoss Smart Heating jsou vytvořena s cílem zaručit snadný přechod k chytrému vytápění. Snadno se instalují, konfigurují se krok za krokem pomocí průvodce a jsou kompatibilní s 90 % radiátorových ventilů. Jakmile jsou nainstalovány, je možné je prostřednictvím intuitivně ovládané a uživatelsky přívětivé aplikace Danfoss App naprogramovat podle vašeho denního rozvrhu.

Komfortní volba

Aplikace Danfoss App zjednodušuje nastavení vašeho domácího vytápění. Topení můžete nastavit podle vašeho denního programu, takže váš dům je komfortně vytopen, když jste doma, a chladnější, když je prázdný. Aplikace Danfoss App spolu s osvědčenou a proslulou stabilitou regulace teploty termostaty Danfoss pomáhá zajistit ideální vnitřní klima.

Řešení Danfoss Smart Heating ale nabízejí více než jen uživatelsky přívětivé zajištění komfortu: přinášejí také výrazný potenciál úspor energie. Na rozdíl od manuálních termostatických hlavic mohou elektronické termostatické hlavice v době, kdy je to vhodné, automaticky deaktivovat vytápění, a tak je možné lépe řídit spotřebu a dosahovat na vašem účtu za vytápění velkých úspor.

Zabezpečené řešení

Další výhodou nových řešení Danfoss Smart Heating je integrace s nejnovějšími postupy zabezpečení dat, ochrana osobním kódem PIN a lokální ukládání dat. Při komunikaci mezi vaším chytrým telefonem a řešením pro chytré vytápění zajišťuje Danfoss maximální úroveň zabezpečení kontinuálním monitorováním a zdokonalováním technických a organizačních opatření.

Nabídkou kompletního řešení Danfoss Link™ nebo zjednodušeného řešení v podobě samostatných termostatických hlavic Danfoss Eco™ přináší Danfoss řešení chytrého vytápění pro potřeby každého domu a bytu.

Proč je tedy řešení Danfoss Smart Heating to pravé? Odpověď je jednoduchá: je to snadná cesta k chytrému vytápění. Řešení Danfoss Smart Heating je možné získat u místních prodejců, online nebo prostřednictvím lokálních topenářských firem.

Více informací získáte a správné řešení najdete na smartheating.danfoss.cz.


 
Digitální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Katalog  
  •   Kalendář událostí  
  •   Video  

Katalog

REM-Technik s. r. o.
REM-Technik s. r. o.
Klíny 35
615 00 Brno
tel. 548140000

Schneider Electric CZ,s.r.o.
Schneider Electric CZ,s.r.o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. +420 281 088 111

Loxone, s.r.o.
Loxone, s.r.o.
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
tel. +420 380 429 000

YATUN, s.r.o.
YATUN, s.r.o.
V Olšinách 75
10000 Praha
tel. 222364491

Insight Home, a.s.
Insight Home, a.s.
Antala Staška 30/1565
14000 Praha 4
tel. +420 603 52 50 50

všechny články

Kalendář událostí

VideoProměna staré textilky v Kanadě na výkladní skříň energetické účinnosti

Proměnit starou opuštěnou textilku v Montrealu na jednu z nejmodernějších staveb světa s vysokou energetickou účinností. To byl společný cíl globálního specialisty na řízení energie Schneider...

všechny video
Reklama


Anketa

Která z následujícího oblastí je nejblíže Vaší oblasti zájmu?

automatizace
elektroinstalace
mechanika
vodoinstalace
bezpečnost a monitorování
správa a řízení
zelené budovy

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI