Inteligentní budovy ve světě:
Print

Odloženo: Veletrh Light + Building se bude konat v září 2020

-- Úterý, 03 březen 2020

V důsledku rychlého šíření koronaviru napříč Evropou se společnost Messe Frankfurt po intenzivním jednání s partnery rozhodla odložit konání veletrhu Light + Building. Přední světový veletrh osvětlovací techniky a řešení pro inteligentní budovy se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem v novém termínu, a to ve druhé polovině září 2020.  Partneři veletrhu, ZVEI a ZVEH, toto rozhodnutí plně podporují.

Neočekávaný výskyt Covid-19 (koronaviru) a rostoucí počet nakažených, jejž Itálie hlásí od uplynulého víkendu, přiměl společnost Messe Frankfurt k hloubkové analýze současné situace a intenzivní debatě s orgány veřejného zdraví ve Frankfurtu nad Mohanem. Již dříve bylo jasné, že komplexní vícestupňová zdravotní opatření, týkající se účastníků z Číny, budou pro Messe Frankfurt extrémně náročná. Když se však přidala další cestovní omezení, začalo být jasné, že účast mnoha vystavovatelů i návštěvníků bude značně ztížena, ne-li nemožná. Proto se organizátoři rozhodli veletrh Light + Building posunout na pozdější datum. Rozhodnutí podpořili i partneři veletrhu Light + Building, jmenovitě pracovní supiny pro osvětlovací systémy a elektroinstalace Německé asociace elektroprůmyslu (ZVEI) a Německé asociace elektrikářů (ZVEH). Rozhodnutí podporují také přední italská sdružení. Největší skupiny vystavovatelů a návštěvníků pocházejí z Německa, následováni právě Čínou a Itálií.

Nová data: Light + Building v září 2020

Veletrh Light + Building je přední platformou pro setkávání architektů, zástupců průmyslu, firem zabývajících se instalacemi a velkoobchodů, projektantů a obchodníků. Jako inovační fórum a mezioborová veletržní platforma usnadňuje nejen obchodování a navazování kontaktů, ale přispívá i k udržitelné budoucnosti. Zástupci pravidelně se účastnících průmyslových odvětví dali jasně najevo, že veletrh pro své podnikání potřebují. Společnost Messe Frankfurt chce zajistit, aby všichni, kdo se na veletrh Light + Building chystali, mohli jeho přínosy čerpat v jiných datech v aktuální sezoně. Veletrh Light + Building 2020 ve Frankfurtu nad Mohanem se proto odkládá na druhou polovinu září 2020.

www.light-building.com


 
Digitální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Katalog  
  •   Kalendář událostí  
  •   Video  

Katalog

REM-Technik s. r. o.
REM-Technik s. r. o.
Klíny 35
615 00 Brno
tel. 548140000

Schneider Electric CZ,s.r.o.
Schneider Electric CZ,s.r.o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. +420 281 088 111

Loxone, s.r.o.
Loxone, s.r.o.
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
tel. +420 380 429 000

YATUN, s.r.o.
YATUN, s.r.o.
V Olšinách 75
10000 Praha
tel. 222364491

Insight Home, a.s.
Insight Home, a.s.
Antala Staška 30/1565
14000 Praha 4
tel. +420 603 52 50 50

všechny články

Kalendář událostí

VideoProměna staré textilky v Kanadě na výkladní skříň energetické účinnosti

Proměnit starou opuštěnou textilku v Montrealu na jednu z nejmodernějších staveb světa s vysokou energetickou účinností. To byl společný cíl globálního specialisty na řízení energie Schneider...

všechny video
Reklama


Anketa

Která z následujícího oblastí je nejblíže Vaší oblasti zájmu?

automatizace
elektroinstalace
mechanika
vodoinstalace
bezpečnost a monitorování
správa a řízení
zelené budovy

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI