Inteligentní budovy ve světě:
Print

Eaton Smart Home řešení GoWireless a xComfort

-- Pátek, 26 červen 2020

Pracujte chytřeji a rychleji s novými sadami Go Wireless společnosti Eaton

Naprogramované sady Go Wireless společnosti Eaton usnadňují instalaci ovládacích prvků pro osvětlení, stmívání, ventilačních jednotek včetně regulace vytápění. Lze tak ušetřit čas a stihnout více zakázek.

Časově náročné. Omezující. Prašné. Tato slova jsou obvykle spojená s instalací vypínačů v domácnostech. Ale ať už instalujete vypínače do novostavby nebo jen potřebujete změnit pozici vypínačů či přidat další v již hotové stavbě, existuje pohodlnější řešení, které může změnit způsob vaší práce. Sady Go Wireless vyvinuté přední světovou společností Eaton, jsou přizpůsobeny nejčastěji používaným aplikacím, jejichž řešení je díky nim rychlé, spolehlivé a bez použití kabeláže ke každému vypínači.

Bezdrátové sady Go Wireless nabízejí řešení jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. U novostaveb elektroinstalaci připravíte dle původního projektu, a protože pro ovládání jsou použita bezdrátová tlačítka či termostaty, může si zákazník zvolit finální rozmístění ovládacích prvků klidně až po rozmístění nábytku. Sady jsou vhodné i pro modernizace a rekonstrukce a při změnách propozice nábytku. Namísto sekání zdí a natahování trubek, pokládání kabelů a posouvání instalačních krabic pouze instalujete bezdrátové sady Go Wireless a bezdrátová tlačítka umístíte dle přání zákazníka. Díky životností baterií více než 10 let a spolehlivé obousměrné potvrzované bezdrátové komunikaci získá zákazník to nejlepší. 

Každá sada obsahuje předem aktor a naprogramované bezdrátové tlačítko, které umožňuje umístit ovládací prvky tam, kde jsou potřeba, i na sklo. Jsou kompatibilní s vybranými rámečky rozměru 55 mm od předních výrobců elektroinstalačního příslušenství, takže je lze snadno přizpůsobit požadavkům vašeho zákazníka. Mezi výhody řešení Go Wireless patří dlouhá životnost baterie, obvykle až 10 let, a vysoce spolehlivá obousměrná bezdrátová technologie. Instalace vypínačů navíc vytvoří novou inteligentní vrstvu, kterou mohou zákazníci kdykoli aktivovat, což jim umožní snadno přejít na chytrou domácnost – například přidáním dalších vypínačů, centrálního vypínače, časovače nebo simulaci přítomnosti.

Sady Go Wireless společnosti Eaton využívá naše rozsáhlé znalosti v oboru, díky čemuž pokrývá nejčastější aplikace:

  • RF Spínací sada CPAD-00/212 (193727)
  • RF Stmívací sada CPAD-00/213 (193728)
  • RF Roletová sada CPAD-00/214 (193729)
  • RF Ventilační sada CPAD-00/216 (193731)
  • RF Spínací sada modernizace s binárním vstupem CPAD-00/215 (193730)
  • RF Spínací sada s pohybovým senzorem CPAD-00/230 (300920) - Wireless Motion – Switch

Sady Go Wireless společnosti Eaton jsou jednoduché, spolehlivé a efektivní za atraktivní cenu. Slouží také jako skvělý vstup do chytré domácnosti pro vaše zákazníky, čímž vám poskytují neocenitelnou příležitost k rozšíření vašich aktivit. Instalaci je později možné kdykoliv rozšiřovat podle potřeb zákazníků. Během pár minut můžete přidávat centrální vypínače pro ovládání skupin osvětlení nebo žaluzií, navýšit počet vypínačů a zahrnout nové místnosti.

Základní sadu můžete navíc doplnit o bezdrátovou jednotkou xComfort Bridge, která umožní spínání osvětlení a zásuvek ze Smartphonu. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Ale proč skončit zde? Společnost Eaton vám také pomůže vylepšit a rozšířit dodatečnou funkcionalitou, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci. Stačí přidat chytrou jednotku Smart Manager do systému, díky čemuž svým zákazníkům poskytnete flexibilitu a klid, po kterém touží – ať už jsou doma nebo na cestách.

Jak vybrat bezdrátové sady Eaton Go Wireless? Použijte naši pomůcku, kterou si můžete stáhnout na stránkách. Zjistíte, jak vám mohou tři jednoduché kroky poskytnout příležitost k dalším zakázkám. Tato pomůcka pro výběr vám pomůže nalézt správné řešení pro vaše zákazníky.


 
Digitální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Katalog  
  •   Kalendář událostí  
  •   Video  

Katalog

REM-Technik s. r. o.
REM-Technik s. r. o.
Klíny 35
615 00 Brno
tel. 548140000

Schneider Electric CZ,s.r.o.
Schneider Electric CZ,s.r.o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. +420 281 088 111

Loxone, s.r.o.
Loxone, s.r.o.
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
tel. +420 380 429 000

YATUN, s.r.o.
YATUN, s.r.o.
V Olšinách 75
10000 Praha
tel. 222364491

Insight Home, a.s.
Insight Home, a.s.
Antala Staška 30/1565
14000 Praha 4
tel. +420 603 52 50 50

všechny články

Kalendář událostí

VideoProměna staré textilky v Kanadě na výkladní skříň energetické účinnosti

Proměnit starou opuštěnou textilku v Montrealu na jednu z nejmodernějších staveb světa s vysokou energetickou účinností. To byl společný cíl globálního specialisty na řízení energie Schneider...

všechny video
Reklama


Anketa

Která z následujícího oblastí je nejblíže Vaší oblasti zájmu?

automatizace
elektroinstalace
mechanika
vodoinstalace
bezpečnost a monitorování
správa a řízení
zelené budovy

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI