Inteligentní budovy ve světě:
Print

Eaton rozšiřuje produktovou řadu 93PM, UPS s vedoucím postavením na trhu

-- Pátek, 27 říjen 2017

Modulární a škálovatelný rozsah umožňuje datovým centrům platit podle aktuálních potřeb růstu (‘Pay as you Grow’).

 Eaton, společnost zabývající se řízením energie, dnes oznámila, že rozšiřuje sortiment třífázových nepřerušitelných napájecích zdrojů (Uninterruptible Power Supplies, UPS) 93PM napříč větším výkonovým rozsahem od 30 až do 500 kVA. Eaton 93PM je navržen tak, aby udržoval stabilní a nepřerušované napájení. Zaměřuje se na datová centra, IT aplikace a aplikace pro komerční budovy. Rozšířený rozsah je reakcí na posun v poptávce průmyslu po větších možnostech škálovatelnosti výkonu a modulárního přístupu k řízení spotřeby datových center, který umožňuje zákazníkům snížit náklady na energii a zvýšit flexibilitu jejich systému. Sortiment bude k dispozici v regionu Evropa, Střední východ a Afrika (EMEA) od července 2017.

Trh s UPS se odklání od tradičního přístupu velkých UPS směrem k modulárnímu, škálovatelnému designu, kde si zákazník může zvolit přesně jaký výkon potřebuje od prvního dne a postupně jej zvyšuje v souladu se svými požadavky. Jedná se o flexibilnější a účinnější přístup k řízení spotřeby energie. Modulární konstrukce zařízení 93PM umožňuje kdykoli zvýšit kapacitu UPS, a to jednoduše přidáním napájecích modulů k existujícímu UPS. Kapacita může být zvýšena v krocích po 50 kVA, přičemž je stále zajištěna plná kapacita bypassu od prvního dne.

"Existují dva jasné body motivace v datovém centru a technologii napájení - celkové náklady na vlastnictví a nejvyšší možná dostupnost," řekl Teppo Henttonen, marketingový manažer společnosti Eaton, Critical Power Solutions. "Zákazníci chtějí zvýšit efektivitu systému a snížit náklady na energii, přitom ale zároveň postupně zvyšovat kapacitu výkonu. Odolnost zůstane centrem pozornosti pro UPS od společnosti Eaton, ale chceme také umožnit inteligentnější správu kritických aplikací."

Řada 93PM je navržena tak, aby udržovala kritickou infrastrukturu po celou dobu v provozu a poskytovala 100% provozuschopnost. 93PM obsahuje řadu funkcí, které zajišťují nejvyšší možnou odolnost pro kritické aplikace, včetně: Hot Sync, patentované technologie společnosti Eaton pro sdílení zatížení mezi UPS, která eliminuje jakýkoli bod poruchy v paralelním provozním systému UPS; a technologii Advanced Battery Management (ABM), která umožňuje inteligentní nabíjení a prodlužuje životnost baterií.

Pro další zvýšení odolnosti a bezpečnosti systému design Eaton 93PM umožňuje snadnou a bezpečnější instalaci a nasazení elektrických zařízení, protože má předem navržené, předem testované a předinstalované integrované bezpečnostní komponenty. Tím je eliminována potřeba navrhnout je do napájecího rozvodu, čímž se odstraní riziko pro projektanta systému i zákazníka a sníží se celkové náklady na instalaci.

Řada 93PM je postavena na předních technologiích umožňujících úroveň účinnosti až 97% v režimu dvojí konverze; při výměně starší generace UPS za 93PM by se návratnost pohybovala mezi dvěma až třemi lety. Dvě klíčové technologie pro ještě vyšší úspory energie a rychlejší návratnost jsou systém Energy Saver System (ESS), který je nejrychleji reagující architekturou šetřící energii a dosahuje až 99% efektivnosti a VMMS (Variable Module Management System), který pomáhá dosáhnout optimální účinnosti dvojité konverze i při nízké úrovni zatížení UPS.

93PM se řídí prostřednictvím LCD dotykového displeje, který poskytuje základní informace o stavu na první pohled v grafických i číselných formátech. Podporuje také software od společnosti Eaton - Intelligent Power Management (IPM), který slouží k monitorování a správě UPS jako nedílné součásti napájecí a IT infrastruktury. Webové rozhraní umožňuje sledování více UPS a jiných energetických zařízení. Ve virtualizovaných datových centrech může být IPM propojen s existujícími systémy správy virtualizace, uživatelům umožňuje snadno konfigurovat automatizaci založenou na zásadách pro události napájení, jako je například přerušení zatížení nebo řízené vypnutí. Odstranění potřeby lidského zásahu zvyšuje odolnost datového centra.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Eaton, navštivte www.Eaton.eu/93PM a www.eaton.cz. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes (@ETN_EMEA) nebo je naleznete na naší (Eaton) LinkedIn firemní stránce.


 
Digitální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Katalog  
  •   Kalendář událostí  
  •   Video  

Katalog

REM-Technik s. r. o.
REM-Technik s. r. o.
Klíny 35
615 00 Brno
tel. 548140000

Schneider Electric CZ,s.r.o.
Schneider Electric CZ,s.r.o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. +420 281 088 111

Loxone, s.r.o.
Loxone, s.r.o.
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
tel. +420 380 429 000

YATUN, s.r.o.
YATUN, s.r.o.
V Olšinách 75
10000 Praha
tel. 222364491

Insight Home, a.s.
Insight Home, a.s.
Antala Staška 30/1565
14000 Praha 4
tel. +420 603 52 50 50

všechny články

Kalendář událostí

PROMOTIC Semináře
2018-10-23 - 2018-10-23
Místo: Trnava
ÚDRŽBA 2018
2018-10-24 - 2018-10-25
Místo: Liblice
PROMOTIC Semináře
2018-10-24 - 2018-10-24
Místo: Praha
Školení pro uživatele kalibrátorů a kalibračního software Beamex
2018-10-30 - 2018-10-31
Místo: Jelínkova vila, Třebíčská 342/10, 594 01 Velké Meziříčí
Bezpečnost v průmyslu
2018-10-31 - 2018-10-31
Místo: Brno

VideoProměna staré textilky v Kanadě na výkladní skříň energetické účinnosti

Proměnit starou opuštěnou textilku v Montrealu na jednu z nejmodernějších staveb světa s vysokou energetickou účinností. To byl společný cíl globálního specialisty na řízení energie Schneider...

všechny video
Reklama


Anketa

Která z následujícího oblastí je nejblíže Vaší oblasti zájmu?

automatizace
elektroinstalace
mechanika
vodoinstalace
bezpečnost a monitorování
správa a řízení
zelené budovy

O nás   |   Reklama   |   Mapa stánek   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   
Copyright © 2007-2018 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI